Jarný turistický prechod po trase historického banského vodovodu XXII. Ročník

 

REGISTRÁCIA JE UKONČENÁ !

Donly Športový klub Donovaly Vám oznamuje že sa už naplnil limitovaný počet 400 turistov a tak sa uzatvára registrácia . To však neznamená že na prechod nemôžete ísť. Jarný turistický prechod po trase historického banského vodovodu XXII. ročník je voľne prístupný aj pre neregistrovaných turistov len s rozdielom že nedostanú propagačný materiál, stravu, pamätnú medailu a čiapku a nezaručujeme spiatočný autobus na Donovaly.

 

Vážení priatelia – turisti !

Rozhodli ste sa zúčastniť XXII. ročníka jarného turistického prechodu po trase historického Banského vodovodu Donovaly – Špania dolina? Tak potom srdečne vitajte.

V minulom ročníku sme zaviedli niekoľko noviniek, ktoré sa nám osvedčili, preto v nich hodláme pokračovať i teraz. Trasa turistického prechodu sa nezmenila a zostáva v dĺžke 20 km. Na  začiatku Vás čaká pár malých prevýšení a potom už stále klesanie až na námestie v Španej doline, kde je cieľ. Doporučujeme Vám nezabudnúť na klasické turistické oblečenie a vhodnú obuv. Celá turistická trasa vedie po náučnom chodníku historického Banského vodovodu s informačnými tabuľami. Tento krát budete podrobnejšie  po celej trase sprevádzaní renomovanými odborníkmi a sprievodcom. Hudba, spev a výborná atmosféra je tiež zabezpečená.

Pozor ! Počet zúčastnených na tohtoročnom turistickom prechode je limitovaný  počtom  400  !!!

Záväzne sa zaregistrujete cez webovú stránku Donly klubu. Registrácia bude otvorená do limitovaného počtu 400 ľudí alebo maximálne do  01.05.2018  do  24,00 hod. Štartovné je vo výške 10,- EUR, v tom je zarátané prepravné na autobus späť na Donovaly.

V cene štartovného je účastnícka čiapka, pitný režim, občerstvenie, guláš  a hlavne jubilejná pamätná medaila.

Úhradu štartovného na základe zaregistrovania sa budete môcť vykonať pred štartom  prechodu 05 05. 2018 ráno, od 08,00 do 09,00 hod. na námestí sv. Antona  Paduánskeho pred  Info – Centrum  na Donovaloch.

Bližšie informácie o programe turistického prechodu a o podmienkach účasti sa dozviete z buletínu, ktorý dostanete na štarte v sobotu  05.05.2018. 

Na E-Mail dostanete registračný list potvrdzujúci registráciu, ktorý si musíte vytlačiť a doniesť k prezentácií na Donovaly.

Ak nedostanete potvrdzujúci e-mail prosím skontrolujte Vašu Spam zložku (Nevyžiadanú Poštu).

E-Mail slúži ako doklad k vyzdvihnutiu vstupenky a propagačného materiálu.

Prosím doneste tento E-Mail vytlačený k prezentácií. Prezentácia sa koná 5. mája 2018. od 8:00 do 9:00 pri info-centre Donovaly.

Registrovaným garantujeme rezerváciu lístkov do 9:00, po tomto čase sa rezervácia ruší a lístky budú odpredané ďalším turistom.

Pre prípad stornovania registrácie prosíme o zaslanie Mailu v tvare: Predmet – „Storno Prechodu“ Text: Porad. Čislo, Meno a Prezvisko, E-Mail, Poč. Osôb na donlyklub@donovaly.sk

V prípade že Vám registračný list nepríde do 2 hodín prosíme o zaslanie Mailu v tvare: Predmet – „Preposlanie Prechodu“ Text: Meno a Prezvisko, E-Mail, Poč. Osôb na donlyklub@donovaly.sk

 

Ďakujeme.

Comments are closed.